КІНОЗІРКИ *** ІСТОРІЇ *** КІНОЗІРКИ

НЕ БУЛО ЖОДНОГО ШАНСУ НЕ ЗАКОХАТИСЯ

КІНОЗІРКА - ОЛЕКСАНДРА ААСМЯЕ
У дитинстві та в юності я регулярно відвідував кінотеатри, тобто ходив у кіно – тоді це був, так би мовити, поширений тренд. На деякі фільми з тієї чи іншої причини ходив двічі. І тільки одна кінострічка, точніше виконавиця однієї з головних ролей у ній, настільки привертала мою увагу, що я не міг втриматися, щоб чотири рази поспіль не переглянути цей фільм.

Та перш, ніж назвати згадане кіно, вважаю, варто назвати актрису, заради якої я й купував квитки та вмощувався у залі в очікуванні перших кадрів за її участі. Це – надзвичайно приваблива та харизматична Олександра Яковлева, широка популярність до якої прийшла дещо раніше – після виходу на екрани резонансного фільму «Екіпаж», де не звернути на неї увагу, на мій погляд, було нереально.

Але чотири рази поспіль я ходив не на «Екіпаж», а на маловідому та сумнівну за змістом кінокартину «Танцмайданчик». Цікавила ж мене не загальна сюжетна лінія цього фільму, а виключно драматичні стосунки, які розвивалися між головними героями – Сашею та Костею.

Не вдаватимуся в подробиці моїх мрій та думок стосовно Яковлевої – це занадто особисте, та охоче визнаю, що закохався я тоді в неї настільки, що не зміг втриматися, щоб не розповісти про це своєму другу, хоча зазвичай романтичними вподобаннями ні з ким не ділився.

Відтоді минуло вже чимало часу. Торік пішла з життя Олександра, яка згодом змінила прізвище на Аасмяе. Наприкінці минулого тисячоліття загинув Євген Дворжецький – виконавець ролі Костянтина у тому фільмі. Ще раніше не стало мого друга Ігоря Барни, що знав про моє палке почуття до відомої актриси, яке я зберігав впродовж багатьох років.

Не так давно пробував переглянути «Танцмайданчик» в Інтернеті… Можливо, ще колись спробую, але далеко не впевнений, що чотири рази поспіль.

Ярослав РАЧКОВСЬКИЙ

НЕ ПРО КІНО ТА ПРО КІНО

 


   

COPYRIGHT   ©   2023  НЕ ПРО КІНО ТА ПРО КІНО
/