КІНОЗІРКИ *** ІСТОРІЇ *** КІНОЗІРКИ

НЕ ВТРИМАВ У ПОЛІ ЗОРУ

КІНОЗІРКА - ДЖЕЙН БІРКІН
Мабуть, десь у світі можна знайти людину, якій не подобаються фільми за участі П’єра Рішара, але це точно буду не я. Та, думаю, що на відміну від більшості шанувальників його непересічного акторського таланту, мені при згадці про нього передусім на пам’ять приходять не дуже популярні фільми, де видатний француз грав одну з головних ролей, такі як, наприклад, «Іграшка», а кінострічка «Тримай у полі зору» – саме вона справила на мене найсильніше враження, а вперше я дивився її ще у зовсім юному віці.

І вже тільки значно подорослішавши, збагнув ймовірну причину захоплення саме цією пригодницькою комедією. Причина ж доволі проста та зрозуміла – вишуканий шарм партнерки П’єра Рішара на знімальному майданчику, а нею, як відомо, була приваблива та безпосередня Джейн Біркін. Потужний жіночий магнетизм знаної актриси англо-французького походження органічно доповнювали легкість і невимушеність її поведінки у кадрі. Переконаний, навряд чи у мене збереглося б особливе ставлення саме до цього кінофільму, якщо б Джейн Біркін у ньому не знімалася.

Зовсім недавно завершився життєвий шлях яскравої зірки, яка прославилася не тільки в кіно, але й в музиці, крім того, її стиль увійшов в історію моди своєю елегантною недбалістю та винахідливістю і саме вона дотична до створення однієї з найвідоміших жіночих сумок.

Мені дуже шкода, що тривалий час я не тримав у полі зору усе пов’язане з талановитою та дивовижною Джейн Біркін, попри те, що фільм «Тримай у полі зору» міцно закарбувався у моій пам’яті зокрема завдяки їй.

Ярослав РАЧКОВСЬКИЙ

НЕ ПРО КІНО ТА ПРО КІНО

 


   

COPYRIGHT   ©   2023  НЕ ПРО КІНО ТА ПРО КІНО
/